KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13117066
*
nr 1311 7066
Oljemålning
Oidentifierad konstnär. Signerad, interiör. Olja på duk, 64x53cm
Utrop:
500 kr
Såld:
1.000 kr
Sista tid för bud online:
måndag 2 mars 2020
kl 20:27:15
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
26/2 18:18:19
1
500 kr
28/2 19:13:04
2
Vinnande bud
2/3 16:49:42
1
700 kr
2/3 16:49:42
2
800 kr (Budbetjänt)
2/3 16:50:06
1
900 kr
2/3 16:50:07
2
(budbetjänt)
Läs om budbetjänten
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: interiör olja olja på duk oljemålning oljemålningar
-
7295 Olja på papper
5 st, Järnvägsnostalgi, 100x62, oramade lösa blad
Auktionen avslutas
i övermorgon
13 maj kl 18:32
-
7349 Oljemålning
1800-tal, Oidentifierad konstnär. Monogramsignerad..//
Aktuellt bud: 600 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
13 maj kl 20:15
-
7011 Oljemålning
1800-tal. Signerad L Cesson. Olja på duk, 40x33 cm..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
13 maj kl 19:52
-
7205 Oljemålning
Aldo Altomare (f. 1923), Sverige. "Korg med rosor"..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
13 maj kl 19:29
-
7236 Oljemålning
Aldo Altomare (f. 1923), Sverige. Duvor. Signerad...//
Auktionen avslutas
i övermorgon
13 maj kl 19:40
-
1010 Oljemålning
Alfred Prehn, Signerad, Hönsgård. Olja på duk, 64x..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
13 maj kl 20:55
*
Oljemålning
Läs om budbetjänten
nr 1311 7066
Oljemålning
Oidentifierad konstnär. Signerad, interiör. Olja på duk, 64x53cm
Utrop: | 500 kr |
---|---|
Såld: | 1.000 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 2 mars 2020 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
26/2 18:18:19 | 1 | 500 kr |
28/2 19:13:04 | 2 | Vinnande bud |
2/3 16:49:42 | 1 | 700 kr |
2/3 16:49:42 | 2 | 800 kr (Budbetjänt) |
2/3 16:50:06 | 1 | 900 kr |
2/3 16:50:07 | 2 | (budbetjänt) |
Läs om budbetjänten
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: interiör olja olja på duk oljemålning oljemålningar
-
7295 Olja på papper
5 st, Järnvägsnostalgi, 100x62, oramade lösa blad
Auktionen avslutas
i övermorgon
13 maj kl 18:32 -
7349 Oljemålning
1800-tal, Oidentifierad konstnär. Monogramsignerad..//
Aktuellt bud: 600 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
13 maj kl 20:15 -
7011 Oljemålning
1800-tal. Signerad L Cesson. Olja på duk, 40x33 cm..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
13 maj kl 19:52
-
7205 Oljemålning
Aldo Altomare (f. 1923), Sverige. "Korg med rosor"..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
13 maj kl 19:29 -
7236 Oljemålning
Aldo Altomare (f. 1923), Sverige. Duvor. Signerad...//
Auktionen avslutas
i övermorgon
13 maj kl 19:40 -
1010 Oljemålning
Alfred Prehn, Signerad, Hönsgård. Olja på duk, 64x..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
13 maj kl 20:55